• 0552 263 10 20

    bilgi@mediplastikkalip.com

  • Murat mah. 2475 sok. No: 10

    Mersinpınar / İZMİR

Dumansız Kare Küllük

Bildiğiniz gibi sigaranın en zararlı kısımlarından biri de izmaritin kül tablasına basıldığı anda çıkarttığı zehri soluyor olmamızdır. Bu sorunu izmariti söndürmeden atarak kısmen çözdük. Fakat dolan küllüğü boşaltmak için kapağını açtığımızda çıkan kokunun ne kadar dayanılmaz olduğunu kullananlar mutlaka biliyordur. Sağlığınız için zararlı maddeler içeren bu kokuyu solumamanız için ürünümüzü minumum maliyetlere indirip tekrar dönüştürülebilir malzemeden ürettik. Tavsiyemiz dolan küllüğü kapağını açmadan geri dönüşüm kutusuna atmanız

Küllüklerimiz tüm araçlarda, evlerde, ofis, cafe, bahçe ve balkonlarda kullanılabilir. Ayrıca plaj, piknik alanı gibi açık alanlarda oldukça çevrecidir.

Gövde tasarımı ile şık bir görünüme sahiptir. Sigaranızı koyma yeri ve söndürme yerleriyle çok kullanışlı bir üründür. Uzun ve kısa yolculuklarınızda büyük kolaylık sağlar. Aracınızın kirlenmesini önler.

Sigaranızı söndürmeden küllüğün içine attığınızda, dumanı ve kokuyu içerisinde hapsedecek ve dışarıya herhangi bir koku vermeyecektir. Rüzgardan etkilenmeyerek açık mekanlarda da kullanılabilir.

Bilgi Talep Formu

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın!
Sorularınızı yanıtlamak ve bilgi vermekten mutluluk duyarız..